Technopárty

Omluvný dopis

Dobrý den,

nejprve bychom se chtěli upřímně omluvit občanům obce Uhy za způsobené nepříjemnosti vzniklé hlasitou hudbou z této akce, ale bohužel tato technoparty na obec nebyla vůbec hlášena. Někteří zastupitelé obce tuto skutečnost zjistili až později v pátek odpoledne, kdy účastníci této párty měli vše již připravené, nastěhované a nešlo tomu zabránit.

Tato akce se vždy koná na soukromém pozemku jehož majitel tento pozemek pronajímá zřizovatelům těchto akcí a neexistuje zákon, který by tomu zamezil.

Do budoucna plánujeme provést možné kroky k tomu, jak těmto akcím co možná  nejvíce zabránit.

Plánované kroky:

1. Možné odkoupení pozemku obcí
  2. Možnost zamezení příjezdu k tomuto pozemku (závory do cest atd.)
  3. Možnosti právního omezení těchto akcí (řešíme s naším právníkem)
  4. Pokud akce bude řádně nahlášena v dostatečném předstihu, můžeme provést chemický zapáchající postřik

Bohužel v tuto chvíli více udělat nemůžeme a to, že policie ČR všem stěžujícím občanům říká, že naše obce s těmito akcemi souhlasí, tak nám upřímně věřte, že to není pravda.

Obec Uhy s konáním těchto akcí zásadně nesouhlasí a souhlasit nikdy nebude!!!

Ještě jednou se Všem moc omlouváme.

S pozdravem

Zastupitelé obce Uhy